Přejít k obsahu  Přejít k hlavnímu menu

Mgr. JAN VLK

Vedoucí advokát

„Vedle zevrubné analýzy dané právní otázky je nezbytnou součástí právní služby i patřičná komunikace s klientem. Tato umožňuje advokátovi na počátku porozumět zájmu klienta a ve výsledku také předat právní radu klientovi tak, aby ji přijal za svou.“

  • Specializace
    obchodní závazkové vztahy, veřejné zakázky
  • Kontakty
    e-mail: vlk@akccs.cz

Odbornost

Jan Vlk vystudoval Právnickou fakultu Univerzity Karlovy v Praze. Součástí advokátní kanceláře CÍSAŘ, ČEŠKA, SMUTNÝ je od roku 2016. Mezi jeho klienty patří zejména právnické osoby z veřejného sektoru z oblasti dopravy. Věnuje se závazkovým vztahům a smlouvám obchodního charakteru s charakterem veřejných zakázek. Zabývá se i komplexním poradenstvím při plnění smluv a uplatňování souvisejících práv a při zadávání veřejných zakázek .

Nejzajímavější případy

Jan Vlk poskytuje dlouhodobé právní poradenství v souvislosti se zajištěním správy a údržby majetku významného tuzemského subjektu z oblasti dopravy.

Podílí se také na stanovení a realizaci vhodné strategie při nápravě následků protiprávně uzavřené transakční dokumentace, jejímž předmětem má být převod lukrativních pozemků v hodnotě až 1 miliardy korun.

Dále se podílel na komplexní podpoře zadavatele při zadání veřejné zakázky na strážní služby o předpokládané hodnotě převyšující 0,5 miliardy korun.

Jan Vlk má také zkušenosti v zastupování strategického státního subjektu ve významných soudních sporech, jejichž hodnota dosahuje až 150 milionů korun.

Jazykové znalosti

angličtina