Přejít k obsahu  Přejít k hlavnímu menu

Aktuálně

Vánoční příběh pro handicapované děti

Advokátní kancelář Císař, Češka, Smutný spolu s nadačním fondem Bohemian Heritage Fund již od roku 1998 s krátkou přestávkou organizují tradiční sváteční představení pro děti.

Toto představení bylo vždy určeno dětem s mentálním i tělesným postižením, jejich rodičům a blízkým. Letos se u příležitosti svých šedesátin rozhodl společník advokátní kanceláře a člen správní rady Bohemian Heritage Fund Jaromír Císař tradici obnovit a uspořádat toto představení ve spolupráci s Národním divadlem a za finanční podpory svých přátel, mecenášů BHF, Řízení letového provozu ČR a České spořitelny. Díky štědrosti zhruba třicítky lidí se 11. ledna konalo představení kouzelného baletu Petra Iljiče Čajkovského Louskáček – Vánoční příběh.

Zájem o představení přesáhl kapacitu Národního divadla, které se zaplnilo do posledního místa. Přijely děti s rodinami a blízkými z celé republiky, ze všech druhů domovů a institucí, přidalo se na třicet rodin z Dobrého anděla, který se takto do projektu zapojil. „Vzhledem k tomu, že jsem letošní představení inicioval na svých narozeninách, byl to pro mě ten vůbec nejkrásnější dárek,“ uvedl Jaromír Císař. „Atmosféra byla skutečně srdečná a elektrizující, děti projevovaly bezprostřední reakce během celého představení. To mě utvrzuje v tom, že taková aktivita má smysl. Proto představení rozhodně uspořádáme i příští rok,“ doplnil Císař.

Foto: Ondřej Horák

 

JUDr. JAROMÍR CÍSAŘ

„Advokacie je pestré dobrodružství života, které mám možnost sdílet s klientem.“

více

Aktuálně