Přejít k obsahu  Přejít k hlavnímu menu

Aktuálně

PAVEL SMUTNÝ SLAVÍ VÝZNAMNÉ ŽIVOTNÍ JUBILEUM

Dnes jsme společně oslavili 60. narozeniny JUDr. Pavla Smutného, zakládajícího společníka naší kanceláře a předního českého filantropa.

Pavel Smutný založil kancelář spolu s profesorem Zdeňkem Češkou a JUDr. Jaromírem Císařem před více než 26 lety, dnes je CÍSAŘ, ČEŠKA, SMUTNÝ jednou z největších a nejspolehlivějších advokátních kanceláří v České republice. Kancelář při poskytování svých právních služeb dlouhodobě systematicky chrání a zajišťuje rozvoj nejvýznamnějších státních subjektů v klíčových oblastech jejich fungování.

Mezinárodně významnou veřejnou aktivitou Pavla Smutného je výkon funkce presidenta Česko-izraelské smíšené obchodní komory, ve které velkou měrou přispěl k rozvoji obchodní a politické spolupráce mezi Českou republikou a Státem Izrael. Pavel Smutný se mimo jiné angažuje v projektech boje se suchem, nakládání s vodními zdroji a přenosu izraelského technologického know-how do českých podmínek.

Z pozice presidenta nadačního fondu BOHEMIAN HERITAGE FUND se Pavel Smutný zasazuje o podporu kultury v oblasti klasické hudby a výtvarného umění, a to od projektů začínajících umělců až po velké festivaly jako je Smetanova Litomyšl. Zároveň se významně zapojuje do celonárodní sbírky na nové varhany pro katedrálu svatého Víta.

Pavlovi Smutnému ze srdce blahopřejeme a do jeho úctyhodné práce mu přejeme jen to nejlepší.

- Jeho kolegové a přátelé

JUDr. PAVEL SMUTNÝ

„Advokacie je jedna z vrcholných profesí, které zajišťují chod moderní společnosti.“

více

Aktuálně