Přejít k obsahu  Přejít k hlavnímu menu

Aktuálně

JAN SŮRA PARTNEREM ADVOKÁTNÍ KANCELÁŘE CÍSAŘ, ČEŠKA, SMUTNÝ

Advokátní kancelář CÍSAŘ, ČEŠKA, SMUTNÝ jmenovala nového partnera. Stal se jím advokát Mgr. Jan Sůra, který zároveň řídí jeden z odborných týmů kanceláře. Jan Sůra se dosud specializoval na oblast bankovnictví a další regulovaná odvětví. V nové pozici se bude věnovat strategickému rozvoji produktu kanceláře a portfolia jejích služeb.

Jan je svěřenými klienty vysoce hodnocen pro svou schopnost nalézat nové a komplexní postupy řešení problémů. A to včetně jejich vhodné komunikace navenek vůči veřejnosti,“ říká společník kanceláře Jaromír Císař. „Jeho rolí v kanceláři bude nyní inovativní uchopení a zpracovávání stěžejních právních témat, vývoj nových produktů a péče o některé strategické klienty kanceláře,“ dodává Jaromír Císař.

Jan Sůra nastoupil do kanceláře CÍSAŘ, ČEŠKA, SMUTNÝ již během svých studií na Právnické fakultě Univerzity Karlovy v Praze. Na začátku letošního roku byl oceněn v rámci soutěže Právník roku, kde uspěl v kategorii Talent roku se svou odbornou prací věnovanou výzvám advokacie 21. století.

 

Mgr. JAN SŮRA

„Práce advokáta nespočívá pouze v nalézání právních řešení problému, těch je vždy několik. Podstatná je schopnost vybrat z nich vhodné a správné řešení pro klienta. To bývá většinou jen jedno."

více

Aktuálně