Přejít k obsahu  Přejít k hlavnímu menu

Aktuálně

Jakub Hollmann pro Scena.cz: Není malého daru…

Ředitel kanceláře JUDr. Jakub Hollmann poskytl rozhovor kulturnímu portálu Scena.cz. Popisuje v něm svůj vztah ke kultuře a obzvláště k hudbě, ale rovněž rozebírá otázky spojené se svou specializací, tedy svěřenskými fondy a obecně správou cizího majetku či nadačním právem.

„Při tvorbě trustu musíte přemýšlet o kontextu práva, ekonomické situace aktuální i budoucí, hospodářství, kultuře, ale i o vývoji rodinného života klienta, pro kterého službu děláte. Opravdu stojí za to se k tomu přiblížit a věnovat se tomu. Není to činnost, kterou bych si mohl dovolit jako hlavní náplň, řada klientů přichází a potřebuje komplexní radu týkající se různých problémů. Není možné říct, že se věnuji jen právu trustu a ne právu trestnímu, nebo právu veřejných zakázek. Musím znát věci v širším kontextu, ale toto pokládám za budoucnost a je dobré být na ni připraven…,“ říká mimo jiné Jakub Hollmann pro Scena.cz.

 

Celý rozhovor si můžete přečíst na kulturním portálu [Scena.cz]

JUDr. JAKUB HOLLMANN

„Právo je prostředkem pochopení a řešení složitých společenských vztahů. Umožňuje rozhled a znalost dané problematiky v kontextu.“

více

Aktuálně