Přejít k obsahu  Přejít k hlavnímu menu

Aktuálně

AKCCS Právnická firma roku 2017 v kategorii Pro bono a CSR a Transakční poradenství

Naše advokátní kancelář získala popáté v řadě ocenění Právnická firma roku v oblasti Pro bono a společenská odpovědnost. Toto ocenění nás staví do postavení jasného lídra v této oblasti. Zejména prostřednictvím nadačního fondu BOHEMIAN HERITAGE FUND, který je s naší kanceláří spjat, podporujeme unikátnost a znamenitost české kultury. Tuto ambici máme dlouhodobě, dokonce k ní přidáváme i vysloveně národní projekty, kterým je například projekt nových varhan pro katedrálu sv. Víta.

Velkou radost máme z ocenění v kategorii Transakčního poradenství, které jsme obdrželi vůbec poprvé. Transakční poradenství je v rámci Právnické firmy roku kategorií svého druhu, neboť nekopíruje konkrétní právní odvětví, ale jde naopak o komplexní kategorii, zohledňující celkový objem a složitost námi poskytovaných služeb. Získané ocenění tak jednoznačně potvrzuje naši filozofii a správnost směru, kterým je kancelář již dlouhou dobu orientována.

V žebříčku Právnická firma roku 2017 jsme navíc uspěli i v dalších kategoriích - stali jsme se velmi doporučovanou právnickou firmou v oboru Restrukturalizace a insolvence a doporučovanou pro obor Veřejné zakázky. Za ocenění srdečně děkujeme.

Aktuálně