Přejít k obsahu  Přejít k hlavnímu menu

Aktuálně

Císař, Češka, Smutný generálním partnerem Prague Proms

Advokátní kancelář Císař, Češka, Smutný je stejně jako v předchozích letech generálním partnerem mezinárodního hudebního festivalu Prague Proms.

V rámci festivalu nás čeká celá řada podmanivě kouzelných hudebních zážitků. První červnový koncert přivítá italského hudebního skladatele Pietra Mascagniho s jeho teskně krásnou interpretací slavnostní mše Messa di Gloria. Těšit se můžeme na švédského trombonového virtuosa Christiana Lindberga, živoucí legendu a nejlepšího žesťového interpreta 20. století vedle Milese Davise a Louise Armstronga. Červencovou sérii koncertů otevře okouzlující zpěvačka Monica Mancini, která v průběhu večera zavzpomíná na svého otce, legendárního Henryho Manciniho a nebude chybět překrásná píseň Moon River. Jejím protipólem v programu bude slavný Kurt Elling považovaný za nejlepšího jazzového zpěváka světa. Milovníci filmové hudby uvítají jedinečný koncert Ennia Morriconeho. Festival tradičně zakončí Hollywoodská noc plná silných soundtrackových motivů a improvizací pod taktovkou Carla Davise. Je nám ctí účastnit se tohoto unikátního hudebního projektu, jenž je oslnivou perličkou tuzemské hudební scény. Přejeme nám všem krásné hudební zážitky!

Více o Prague Proms naleznete zde.

JUDr. JAROMÍR CÍSAŘ

„Advokacie je pestré dobrodružství života, které mám možnost sdílet s klientem.“

více

JUDr. PETR MICHAL, Ph.D.

„Právo je nástrojem, jak pochopit systém dnešní společnosti a její fungování. Dává svobodu rozhodování a orientace ve světě.“

více

JUDr. PAVEL SMUTNÝ

„Advokacie je jedna z vrcholných profesí, které zajišťují chod moderní společnosti.“

více

Aktuálně