Přejít k obsahu  Přejít k hlavnímu menu

Aktuálně

Benefiční vánoční koncert pro svatovítské varhany

V posledním týdnu před Vánoci jsme již tradičně strávili jeden večer ve společnosti nejen Rybovy České mše vánoční, ale zejména taky našich klientů, partnerů, přátel, milovníků krásné hudby a mecenášů svatovítských varhan. Náš vánoční koncert byl totiž jako vždy benefiční.

"Pro sestavení dramaturgie první části koncertu jsme oslovili italského dirigenta, maestra Marcella Rotu s prosbou, aby do ní promítl svůj osobní vztah k vánočním svátkům. Před Jakubem Janem Rybou tak zazněly skladby nejen Gaetana Donizettiho a Pietra Mascagniho, ale také Wolfganga Amadea Mozarta nebo Georgese Bizeta a dalších. Příští rok budeme v tomto konceptu pokračovat. Náš vánoční koncert 2020 bude řídit nový šéfdirigent Českého národního symfonického orchestru, Američan Steven Mercurio," uvedl společník naší kanceláře JUDr. Pavel Smutný.

Děkujeme všem, kteří za námi na koncert přišli a především těm, kteří jej umožnili  - Českému národnímu symfonickému orchestru , dirigentu Marcello Rotovi a sólistům Gabriele Beňačkové, Ester Pavlů, Jakubu Pustinovi a Janu Šťávovi.

Foto: Ondřej Horák

JUDr. JAROMÍR CÍSAŘ

„Advokacie je pestré dobrodružství života, které mám možnost sdílet s klientem.“

více

JUDr. PETR MICHAL, Ph.D.

„Právo je nástrojem, jak pochopit systém dnešní společnosti a její fungování. Dává svobodu rozhodování a orientace ve světě.“

více

JUDr. PAVEL SMUTNÝ

„Advokacie je jedna z vrcholných profesí, které zajišťují chod moderní společnosti.“

více

Aktuálně